23 czerwca obfitował w wydarzenia w naszej filii. Po prelekcji na temat bezpieczeństwa biblioteka zamieniła się w oazę spokoju i twórczej energii, a wszystko to za sprawą warsztatów szydełkowania. Spotkanie upłynęło w wyjątkowo ciepłej i przyjaznej atmosferze, gdzie przy aromacie kawy i herbaty powstawały pierwsze rzędy misternych splotów. Niekwestionowaną mistrzynią i przewodniczką po tym fascynującym świecie była nasza czytelniczka, Pani Aurelia, która z niezwykłą cierpliwością i pasją wprowadzała uczestniczki w arkana szydełkowania. Pani Aurelia nie tylko dzieliła się swoją bogatą wiedzą, ale z wielkim zaangażowaniem podchodziła do każdej z pań, odpowiadając na każde pytanie, instruując, jak prawidłowo trzymać narzędzia, oraz służąc dobrą radą przy wyborze odpowiedniego wzoru. Dzięki jej wsparciu nawet osoby zaczynające swoją przygodę z włóczką poczuły się pewnie. To spotkanie pokazało, jak wielką siłę ma wspólne działanie, a dzięki inspirującej postawie Pani Aurelii, uczestniczki opuściły bibliotekę z ogromną motywacją do dalszej twórczej pracy w domowym zaciszu.
Dziękujemy wszystkim uczestniczkom, których obecność i entuzjazm uczyniły ten czas tak wyjątkowym, oraz kierujemy słowa szczególnej wdzięczności w stronę pani Aurelii za jej pomoc, przewodnictwo i serce włożone w przekazywanie swojej pięknej pasji innym.


Komentarze
Prześlij komentarz